LISTOPAD 2021 r.

18 października 2021
  • W dniu 10 listopada wszystkie grupy będą uczestniczyć (każda na swojej sali) w uroczystych obchodach święta Odzyskania Niepodległości. O godzinie 11.11 odśpiewamy 4 zwrotki hymnu Polski. Prosimy, aby tego dnia dzieci były ubrane w kolorach biało-czerwonych. Mile widziany strój regionalny.
  • Dnia 15 listopada o godzinie 10.30 dzieci z grupy IV będą obchodziły uroczystość pasowania na starszaka i przedszkolaka. Ze względu na sytuację epidemiologiczną uroczystość odbędzie się bez udziału rodziców.
    Ze względu na sytuację epidemiologiczną uroczystość pasowania na starszaka i przedszkolaka zostały przełożone na dzień 2 grudnia (tj. czwartek).
  • Dnia 16 listopada grupy starsze (III i IV) wyjeżdżają na wycieczkę do Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek w Radzionkowie. Wyjazd godzina 9.30 (śniadanie będzie o 8.45), powrót około godziny 14.00 - 14.30.
    Ze względu na sytuację epidemiologiczną wycieczka została odwołana. O innym terminie wyjazdu zostaną Państwo poinformowani w późniejszym czasie.
  • Zabawy andrzejkowe odbędą się w grupach w następujących terminach:
    GRUPA I - 03.12 (PIĄTEK)
    GRUPA II - 30.11 (WTOREK)
    GRUPA III - 30.11 (WTOREK)
    GRUPA IV - 26.11 (PIĄTEK)
    Serdecznie zachęcamy do przebrania dzieci w andrzejkowe kreacje!

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: