4 października 2023
  • 9 października dzieci będą uczestniczyć w spotkaniu  z przedstawicielem Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.
  • "O małej syrence w niejednej piosence” – musical

11 października (środa) wszystkie dzieci z naszego przedszkola pójdą do Domu Kultury na os. Stałym na musical pt. „O małej syrence w niejednej piosence” na godz. 10.00

• 12 października nasze przedszkole odwiedzi zespół ludowy "Dąbrowianki".

• 16 października dzieci z grupy III i IV będą uczestniczyły  w Akademii Bezpieczeństwa. Zajęcia te będą trwały od 9.00 do 12.00 i będą zorganizowane w Hali MCKiS  w centrum.

• 18 i 19 października dzieci z grupy III i IV pójdą na zajęcia kulinarne do "Biesiady Smaków" - Osiedle Stałe.

• 20 października w naszym przedszkolu będziemy gościćTeatr Lalek "Pinokio", który wystąpi z przedstawieniem "Kruszynka.

• 26 października odbędzie się pierwszy koncert z cyklu "Mała Filharmonia" prowadzony przez muzyków z Filaharmonii Śląskiej w Katowicach.
  •
  • 30 października odbedzie się spotkanie z przedstawicielem TOZ w Jaworznie pod hasłem "Jestem przyjacielem zwierząt" .
  •
  • 31 października obchodzimy  Dzień Dyni. Zachęcamy, aby tego dnia dzieci były ubrane na pomarańczowo.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: